دوره 20 ساعته مدیریت فرایندهای کسب و کار برای شرکت ایرانسل

ایرانسل از قدم با ماست!

از زمانی که ایرانسل در مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه برنده شد تا به امروز سال‌های پرتلاشی را گذرانده است. این شرکت همواره سعی کرده‌ است خدمات و محصولاتی نوآور و مطابق با آخرین فناوری‌های روز دنیا ارائه کند. در سایه تلاش شبانه‌روزی، شش سال متوالی به عنوان پر افتخار «برترین عرضه‌کننده خدمات ارتباطی سال کشور» دست یافته است. برای اولین بار در ایران سرویس اینترنت همراه 4G را با بیشترین سرعت باند پهن در کشور ارائه داده است؛ اینترنت نسل چهار ثابت (TD-LTE) را راه‌اندازی نموده؛ گسترده‌ترین شبکه اینترنت پرسرعت بی‌سیم خانگی و اداری را فراهم آورده؛ و موفق به آزمایش فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه (VoLTE) شده. کسب عنوان «بزرگترین اپراتور دیتای ایران» از دیگر افتخارات این شرکت است.

 

دوره 20 ساعته مدیریت فرایندهای کسب و کار برای شرکت #ایرانسل برگزار شد

 

این دوره دو روزه شامل آموزش های زیر بود:

 ۱.فرایند و مدیریت فرایند چیست؟ چه اهمیتی دارد؟ چه دستاوردهایی باید انتظار داشته باشیم؟

۲.چرخه عمر و متدولوژی های مدیریت فرایند و فازهای آن (مدلی بومی طراحی شده برای شرکتهای ایرانی- این مدل با مطالعه و تحقیق بر روی مدلهای معرف جهانی و استقرار در چندین شرکت دولتی و  خصوصی بومی شده است)

3.اصول طراحی معماری فرایند و انجام آن

۴.آموزش استاندارد BPMN 2.0 و ابزار ویژوال پاردایم- همه با این ابزار کار کردند و چند فرایند ترسیم شد و شناسنامه فرایند آن تدوین گردید.

5.آموزش استاندارد جدید DMN– در طی این دوره این استاندارد جدید و فوق العاده آموزش داده شد و یک تمرین عملی از پیش طراحی شده نیز توسط شرکت کنندگان انجام و با نظر استاد تکمیل گردید. این استاندارد مکملی برای استاندارد DMN استو

۵. آموزش تحلیل فرایند و انجام آن در ویژوال پارادایم و چگونگی طراحی وضع مطلوب- مشاهده نمونه انجام شده و فرمت سند بهبود و تحلیل در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت وطی دوره این سند تکمیل گردید. همچنین با ویژوال پاردایم نیز به تحلیل فرایند پرداخته شد.

  1. آماده سازی فرایند برای پیاده سازی در بستر BPMS برای این موضوع ما سندی خاص را طراحی کرده ایم که واسط بین مدل فرایندی تحلیلگر و پیاده سازی فرایند توسط BPMSکار است. فرمت این سند در طی این دوره ها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و با هم برای حداقل یک فرایند سند را تکمیل می کنیم.

نکته قابل توجه در این دوره RPA بود که در طی دوره با آن آشنا شد.

 

دوره های مدیریت فرایند ما بر حسب تجربیات اجرایی استقرار مدیریت فرایندهای کسب و کار در سازمان های متعدد طراحی شده و حتما طی دوره فعالیت های اجرایی آن را با هم تمرین خواهیم کرد و حداقل یکبار مراحل استقرار را برای حداقل یک فرایند پیش خواهیم برد.

برای شرکت در دوره آنلاین مدیریت فرایند اینجا کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *